Духовна квітка Буковини

2023-11-24

27 листопада цього року виповнюється 160 років від дня народження видатної української письменниці-модерністки Ольги Юліанівни Кобилянської. З цієї нагоди бібліотекарі філії завітали до учнів ліцею природничих наук , щоб розповісти про унікальну особистість, яскраву і самобутню жінку ,одну з найзагадковіших письменниць в усій історії української і всесвітньої літератури. Вона однією з перших заговорила на сторінках своїх творів про рівноправність жінок із чоловіками, прагнула до того, щоб жінка займала достойне місце у суспільстві.
Бібліотекарі розповіли про маловідомі факти з життя письменниці, запропонували переглянути відео «Ольга Кобилянська. Біографія. Цікаві факти». Ті, хто вже знайомі з творчістю Ольги Кобилянської – дізналися ще більше про цю незвичайну особистість, а інші – відкрили її світ для себе та бажання читати її твори.