День інформації "Бібліотека.Книга.Інтернет"

2023-11-16

Книги та Інтернет є джерелами інформації. Якому ж з них віддати перевагу? Звичайно, молодь віддає перевагу Інтернету. Будь-яку інформацію можна одержати за короткий час. А чи такою ж актуальною сьогодні є книга та похід в бібліотеку? Саме це питання стало темою Дня інформації «Бібліотека. Книга. Інтернет», який пройшов в бібліотеці. Під час заходу старшокласники дізнались багато цікавого про незвичайні бібліотеки світу, сучасні бібліотечні та інформаційні технології, електронні бібліотеки. Бібліотекарі запропонували присутнім переглянути слайдову презентацію «Інтернет – друг чи ворог?», взяти участь у диспуті «Книга в епоху інтернету: за і проти», продемонстрували віртуальну виставку «Нові часи – нова література». В ході заходу всі дійшли згоди, що користуватись потрібно і тим, і іншим . Не потрібно робити ніяких винятків.
Книга є чудовим доповненням Інтернету і навпаки.Возможно, это изображение 4 человека, люди учатся и текст