Ековікторина "Мозаїка природи"

2023-03-21

Ми живемо в епоху гострого конфлікту між суспільством та природою. Воєнні дії створили чимало екологічних негараздів. Тож, питання екології сьогодні надзвичайно важливе та актуальне. З метою формування екологічного світогляду та екокультури бібліотека постійно співпрацює з навчальними закладами мікрорайону. Бібліотекарі філії №16 завітали до учнів 6-го класу ліцею нових технологій навчання з ековікториною "Мозаїка природи". Діти переглянули відеопрезентацію "Природа - джерело краси", прослухали інформацію про забруднювачів-довгожителів, брали участь у конкурсах "Фотозоопарк", "Ботанічний сад", "Калейдоскоп". Учні вже добре усвідомлюють, що кожний позитивний крок до захисту навколишнього середовища - це великий вклад в глобальну справу не лише нашої країни, а й всієї планети.