Волонтер - поклик серця чи запит сучасності

2022-11-10

Бути волонтером - це не тільки поклик душі, а й насущна вимога сьогодення. Тож, бібліотекарі філії організували зустріч учнів 11-го класу гімназії нових технологій навчання з волонтерами благодійного фонду "Планета" Оксаною Шевченко, Данилом Дряшкабою та Віктором Тупіковим. Гості заходу розповіли про роботу та потреби фонду.
Оксана Шевченко розповіла про досвід волонтерської співпраці з німецькими колегами, які допомагають реабілітації тварин, постраждалих внаслідок бойових дій. Учні переглянули слайдову презентацію "Волонтери - люди доброї волі" , яку підготували бібліотекарі, відповіли на питання тесту "Волонтер - поклик серця чи запит сучасності", де кожен особисто зміг визначитися, наскільки він готовий приєднатися до цієї благородної справи. Велике починається з малого... Організатори заходу закликали всіх присутніх зробити посильний внесок у спільну боротьбу за Перемогу.