• Ви знаходитесь тут:

• Події

Розважально-пізнавальна гра "Улюблений світ казкових героїв"

2022-07-21

Казки і дитинство – це невід’ємні речі, адже саме через дивовижні історії діти знайомляться з навколишнім світом, соціалізуються, вчаться долати труднощі, розвивають уяву та мовлення. Кожна нова казка залишає незабутнє враження. Такі книги змушують полюбити читання, відчути радість від спілкування з книгою, такі книги дарують можливість проживання різних цікавих пригод з героями книг, вони втішають, розраджують і надихають. Щоб поринути в чарівний казковий світ бібліотекарі філії №16 запросили маленьких читачів до участі в розважально-пізнавальній грі «Улюблений світ казкових героїв». Діти с задоволенням відгукнулись на пропозицію, брали участь у казкових конкурсах, а найменшим читачам бібліотеки пришла до вподоби відеовікторина “У казці на гостинах”.

Возможно, это изображение 5 человек, ребенок и люди стоят