2019-09-20

Напередодні відзначення 265-ої річниці від дня заснування нашого міста бібліотека-філія №16 провела День відкритих дверей "Бібліотека знайома і незнайома". Цього дня відвідувачів бібліотеки були організовані екскурсії, які передбачали знайомство з відділами бібліотеки, її послугами, інформаційними зонами , книжковим фондом, довідковим апаратом. Для учнів ліцею №8 було проведено годину краєзнавства "Люби свій край, поважай свою історію". А краєзнавчий слайд-репортаж "Заповідні місця краю" доповнив розповідь бібліотекаря про різноманіття флори та фауни нашої маленької батьківщини.Молодь взяла участь в усному опитуванні "Що цікавить молодь у сучасній бібліотеці?" Всі бажаючі взяли участь у святковому флешмобі "Місто читає". Відвідувачі бібліотеки з задоволенням переглянули виставку-вікторину "Відкрий для себе рідне місто".

Цього дня бібліотеку відвідало 127 користувачів, 90 з яких записались до бібліотеки вперше.