Дивосвіт скарбів книжкових

2017-09-16

/Files/images/P9142253.JPG

З нагоди святкування Дня міста в бібліотеці-філії №16 відбувся День відкритих дверей. Для тих, хто вперше завітав до бібліотеки,було організовано екскурсію відділами бібліотеки, знайомство з веб-сайтом філії. Цього дня відвідувачі мали змогу послухати цікаву розповідь про історію нашого міста та переглянути слайдову презентацію "Стара фотографія розповідає...". Огляди книжкових виставок "Мій рідний край - окраса України" та "Моя маленька батьківщина" привертали увагу на багату історію міста, його архітектуру та щедру на таланти Кіровоградшину. Юні користувачі філії взяли участь у вікторини "Пізнай свій рідний край", чим поповнили свої знання не лише з історії, а й з природознавства, мистецтва та літератури. Привертала увагу відвідувачів святково оформлена книжкова виставка про гордість нашого міста - театр Марка Кропивницького. Кожний, хто відвідав бібліотеку взяв участь у святковій акції "Рідне місто моє, я бажаю тобі...". Читачі з задоволенням залишали свої привітання з нагоди 263-ої річниці його заснування.
Цього дня до бібліотеки записалось 104 нових користувача.