Зелений "офіс"

2017-09-06

/Files/images/Готель домашніх тварин.png

Протягом літа в приміщенні бібліотеки-філії №16 працював «Готель домашніх тварин». Мешканці мікрорайону мали змогу під час своєї відпустки залишити маленьких улюбленців під дбайливим наглядом бібліотекарів. «Клієнтами» нашого веселого готелю стали морська свинка Боня, шиншила Шаня, вужик Агат. Ця різноманітна компанія мешканців "зеленого куточку" стала улюбленим місцем відвідувань не лише малечі, а й дорослих користувачів. Цикл книжкових викладок "Викрадачі наших сердець","Ми відповідальні за тих, кого приручили", "Моє пухнасте щастя","Цікаві факти про домашніх улюбленців" надавав корисну інформацію про домашніх тварин та їх утримання.
В липні бібліотекарі провели акцію "Дивлюсь на світ очима квітів". Протягом місяця читачам роздавали паростки кімнатних рослин. Користувачі зеленого "офісу" охоче обмінювалися не лише досвідом, а й своїми власними рослинами. Тематична полиця "Квіткова феєрія" привертала увагу всіх присутніх.
Робота бібліотеки в рамках проекту "Зелена бібліотека" продовжується.