День інформації в бібліотеці

2016-11-12

/Files/images/PA122173.JPG

12 жовтня, напередодні Дня захисника України, в бібліотеці-філії №16 пройшов День інформації "Україно! Це - твої сини." Послухати розповідь військового лікаря,учасника
АТО, капітана Ігоря Андрейченка завітали учні ВПУ №9. Гість не лише відповів на чисельні питання молоді, а й практично, з використанням медичних засобів, навчав юнаків як правильно надавати першу медичну допомогу.
Увагу учнівської молоді привертала виставка-портрет "Слава Україні! Героям Слава!", яка оформлена в читальному залі бібліотеки. А для відвідувачів абонемента працівники філії зробили огляд тематичної полиці "Війна на нашій землі".
"Вони пройшли АТО" - під такою назвою бібліотекарі провели огляд періодичних видань для старшокласників ліцею №8, здійснили відеорейд "Неоголошена війна". Хвилиною мовчання присутні вшанували тих, хто загинув, захищаючи Україну.