З козаків візьмемо приклад

2019-10-10

До Дня українського козацтва в бібліотеці-філії №16 МЦБС міста Кропивницького проведено козацький ринг " З козаків візьмемо приклад". Школярі гімназії №9 пізнали історію виникнення українського козацтва, культуру побуту, віросповідання, військові порядки та традиції "козацької держави". До уваги дітей було представлено відео "Історія українського козацтва". Гості свята завзято обговорювали січові порядки, відповідали на запитання вікторини"Жили - були козаки". Юнакам та дівчатам були запропоновані конкурси "Сильна рука", "Що змінилося?", "Швидкий козак", "Сила духу", які дозволили зануритись в атмосферу славних героїчних часів козацької доби. Захід пройшов жваво і весело. Наприкінці заходу читачі ознайомилися з матеріалами виставки "Козацька доба - велична сторінка історії України".